Blog
Annelik Estetiği

Annelik estetik uygulamaları, adından da anlaşılacağı üzere kadınlarda hamilelik döneminin tamamlanmasından sonra gerçekleştirilen operasyonlardır. Hamilelik sürecinde doğadaki tüm canlılarda olduğu gibi insanlar da farklı metabolizma hareketleri gösterir. Bununla birlikte yeni bir canlı dünyaya getiren kadınların vücudunda ciddi anlamda değişiklikler görülebilir. İşte estetik hekimlikte annelik estetiği olarak tanımlanan kavram, bu dönemde meydana gelen fiziksel değişimleri konu edinir. Hamilelik öncesi formunu yeniden kazanmak isteyen tüm kadınların gebelik sonrası uygulatabileceği estetik operasyonlar bu kapsama alınmaktadır.

Burun Estetiği

Rinoplasti olarak da bilinen burun estetiği, kişinin burun yapısını beğenmediğinde daha estetik bir görünüm için tercih edeceği ameliyatların başında gelir. Burun estetiğine yönelik yapılan ameliyatlar özellikle son yıllarda doğal görünümlü ve burun fonksiyonlarını eksiksiz yerine getiren uygulamalardır. Bu yüzden kişiler hem kendi beklentileriyle uyumlu hem de sağlık açısından herhangi bir sorun yaşamayacağı burun yapısına, burun estetiği sayesinde ulaşabilmektedir. Burun yapısının estetik anlamda görüntüsünden hoşnut olmayan veya çeşitli kazalar sonucu burun kemiğinin yeniden şekillendirilmesine ihtiyaç duyan kişiler için ideal bir yöntemdir. Bu yazımızda rinoplasti olarak bilinen burun estetiği hakkında bilinmesi gereken detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Karın Germe

Karın germe ameliyatı özellikle fazla kilo verdikten sonra zorunlu bir gereksinime dönüşmektedir. Karın germe ameliyatı farklı sebeplerden dolayı da yapılabilmektedir. Fazla deri oluşması ya da deri sarkması gibi unsurlardan dolayı karın germe ameliyatı yapılması günümüzde çok sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle estetik sebeplerden dolayı ve spor ile iyileştirme yapılamadığı takdirde karın germe operasyonlarının kullanılması önerilmektedir.

Deri üzerinde deformasyonların oluşması kişilere psikolojik olarak da negatif yönde etkilemektedir. Daha konforlu bir yaşam isteyen danışanlarımız ise çoğunlukla karın germe operasyonunu tercih ederler. Uzmanlarımız tarafından yürütülen bu süreçte karın germe operasyonu yaptırmak isteyen tüm danışmanlarımızı desteklemeye devam ediyoruz.