Hakkımızda
Keia Health

Hoşgeldiniz

Keia Health uzman kadrosu ve anlaşmalı olduğu tecrübeli doktorlar ile estetik işlemlerde yüksek standartları sizlere sunmak adına, taleplerinizin doğru bir şekilde karşılanabilmesi için, tüm süreçlerinizi organize etmek ve kaliteli hizmete ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla kurulmuş uluslararası sağlık turizmi aracı kuruluşudur

Etkileyici bir görünüme sahip olmak isteyenler için günümüz estetik uygulamaları birçok alternatif sunmayı başarmaktadır. Burun estetiği uygulamalarından göğüs büyütme ve küçültme işlemlerine, liposuction ve karın germe gibi vücut şekillendirme prosedürlerine, botox tedavilerinden göz ve dudak dolgularına kadar birçok işlem yeni nesil yöntemler ile güvenle gerçekleştirilebilir.

Gelişmiş ve modern klinik imkanları ile estetik tedavilere dair her konuda anlaşmalı olduğumuz alanında uzman doktorlardan sağlık hizmetleri alabilirsiniz. Hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak için birçok farklı cerrahi ya da cerrahi olmayan estetik tedavi yöntemlerini acentemiz aracılığıyla gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Randevunuzu Hemen Alabilirsiniz
Beklemeden randevunuzu oluşturalım.
Keia Health

Anlaşmalı Sağlık Tesisleri

yunus doğan
PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANI

Op. Dr. Yunus Doğan 1984 yılında Malatya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Malatya’da, lise öğrenimini ise Sivas Fen Lisesinden sonra Malatya’da bitirdi. Tıp öğrenimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamladı. Yaklaşık bir yıl Malatya Akçadağ 75. Yıl Devlet Hastanesinde çalıştı ve aynı zamanda Tıpta Uzmanlık Sınavı'(TUS)na hazırlandı. Bu sınavda Türkiye derecesi yaparak Türkiye’nin en iyi plastik cerrahi kliniklerinden biri olan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA) Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık eğitimine başladı. Buradaki eğitimi boyunca rekonstrüksiyon (onarım) cerrahisi, el cerrahisi, doğumsal anomaliler, ortognatik cerrahi, maksillofasyal travmalar, el yaralanmaları ve estetik cerrahi alanlarında çalıştı.

2012 yılında Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneğinin düzenlediği mikrocerrahi kursuna katıldı. Mikrocerrahi eğitimi boyunca aynı zamanda uzmanlık tez konusu olan ‘’meme kanseri sonrası meme onarımı’’nda çalışmalar yaptı. Mikrocerrahi alanında en iyi kabul edilen cerrahlara ameliyatlarda eşlik etti. Yaklaşık beş yıl boyunca Türkiye’nin birçok yerinde Tıpta Uzmanlık Sınavı'(TUS)na hazırlanan meslektaşlarına bir eğitim kurumunda profesyonel eğitmenlik de yaptı. 2015 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayan Op. Dr. Yunus Doğan, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde devlet hizmeti yükümlülüğünü tamamladı.

2017 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Tıp Fakültesi Medical Park Florya Hastanesinde Doktor Öğretim Üyesi (Yardımcı Doçent) kadrosuna atandı. Aynı yıl meslektaşlarıyla “Clinicplast”ı kurdu. 2016 yılından beri özellikle ‘Postbariatrik Cerrahi (Zayıflama Sonrası Estetik)’ alanında 500’den fazla kişiye başarılı operasyonlar yapan Op. Dr. Yunus Doğan, zayıflama sonrası estetik konusunda uluslararası dergilerde yayınlanan bilimsel çalışmalara imza attı. Ayrıca ulusal ve yerel kongrelerde de sunumlar gerçekleştirdi.

Op. Dr. Yunus Doğan 2019 yılında European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sözlü sınavını da verdikten sonra Türkiye’de Avrupa Yeterlilik Sertifikası’nı alan sınırlı sayıdaki doktorlardan biri oldu.

oğuzhan demirel
PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANI

1990 yılında doğan Dr. Oğuzhan Demirel ilk ve orta öğretimini FMV Nişantaşı Işık ve lise eğitimini Bilfen Üsküdar Fen Lisesinde tamamlamıştır. Adnan Menderes Üniversitesi Tıp fakültesini bitirmesinin ardından tıpta uzmanlığını “Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ,Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi anabilim dalında “ tamamlamıştır. Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi ve Denizli Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamlayan Dr.Oğuzhan Demirel İstanbul Aydın Üniversitesi MedicalPark Florya hastanesinde Plastik ,Rekonstruktif ve estetik cerrahi uzmanı olarak çalışmıştır. Özellikle burun ve meme estetiği üzerine çalışmalarını gerçekleştirmekte olup şuanda Nişantaşı Dr.Oğuzhan Demirel Estetik ve Plastik Cerrahi Muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Yanı sıra İstanbul Aydın Üniversite Tıp Fakültesi’nde doktor öğretim üyesi olarak görev almakta olup aktif olarak tıp fakültesi öğrencilerine ders vermektedir.

Bağcılar Diş Hastanesi
Özel Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

20 yıllık mesleki ve teknik tecrübe sonrasında, Bağcılar Meydan’da halkımızın ağız ve diş sağlığı sorunlarına çözüm sağlamak amacıyla kurulan Özel Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Alanında Türkiye’nin öncü sağlık merkezi olma vizyonu doğrultusunda Türk ve yabancı hastalara kaliteli ve yüksek standartta hizmet vermeyi ve koşulsuz hasta memnuniyetini hedeflemektedir. Sağlık turizmi de kliniklerimizin önemli hedefleri arasında yer almaktadır. Uluslararası standartlarda uygulama ve tedavilerin gerçekleştirildiği toplam 300 metrekarelik kapalı alana kurulmuş olan kliniklerimizde 10 adet diş ünitesi, dijital Panoramik-Tomografi, sterilizasyon birimleri, yer almaktadır. İmplantoloji, ağız diş ve çene cerrahisi, ortodonti, protez, periodontoloji, pedodonti, engelli kliniği, endodonti ve estetik kliniği olmak üzere temel alanlarda profesör, doçent ve uzman diş hekimlerinden oluşan 25 hekim, 25 kişilik teknik, yardımcı ve idari personel görev yapmaktadır. İnsan Kaynakları: Bağcılar Diş Grubu, Global Sağlık Hizmeti değerleri doğrultusunda, doğru insan kaynağını kullanarak çalışanlarına etkin, verimli ve uyumlu bir iş ortamı sağlamaktadır. Bu anlayışla; eğitime ve gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek sağlık çalışanlarına iş olanağı sunma ilkesini benimsemiştir.